Bijbelstudie Openbaring

181024 openbaringen

Op dinsdagmiddag 11 december zetten we het gesprek over het fascinerende Bijbelboek Openbaring voort.

In het kader van ons Jaarthema, “tussen rust en rusteloosheid” proberen we zicht te krijgen op de inhoud en de bedoelingen van het boek. Geschreven in een onrustige tijd met veel strijdgewoel, rumoer en vervolging wil de schrijver de gelovigen een hart onder de riem steken. Hij gebruikt daarbij zogenaamde apocalyptische taal, waarmee hij een scenario van de eindtijd schildert. En hoe ver de beelden ook van ons af staan, de boodschap lijkt duidelijk: het kwaad heeft niet het laatste woord, er zal een stad van vrede zijn. Kunnen wij er vandaag de dag nog iets mee?

Dinsdag 11 december in de Ontmoetingskerk, aanvang 14.00 uur.
Iedereen is hartelijk welkom.
Contact: Ds Elbert Grosheide Tel. 040-8435380

Pin It

Afdrukken E-mailadres