De diensten rond Kerst op een rij

181206 ontmoetingskerk

1 6 december, het traditionele Adventsontbijt, aanvang 9.00 uur, thema: Ongelofelijk!

20 december, Kerstmiddag ouderen, zie de uitnodigingen, thema: Wees niet bang (naar aanleiding van het kerstnummer van de “Open Deur”).

23 december, In de veelheid van kerstdiensten en samenkomsten, vieren we deze zondagmorgen een morgengebed. De dienst zal een meditatiever karakter hebben dan de meeste andere vieringen. Er zal een overdenking zijn rond Openbaring 14.

24 december, Kerstspel door de kinderen, 19.00 uur

24 december, Kerstnachtdienst, 22.00 uur, met medewerking van het projectkoor onder leiding van Bernadette van Litsenburg. Thema: “Hoe compleet is het verhaal?”

25 december, de kerstviering bestaat uit het zingen van een aantal kerstliederen en het kerstoratorium “Als appelbloesem in de winter” van Marijke de Bruijne. De cantorij verleent hieraan medewerking onder leiding van Marja Bottenberg.

Op de eerste drie Adventszondagen zijn er Vespers om 19.00 uur. Op de vierde Adventszondag zal er geen vesper zijn maar een morgengebed.

Pin It

Afdrukken E-mailadres