Predikant gezocht

logo voor adv predikant

De wijkgemeente Eindhoven Zuid zoekt een predikant met enige ervaring die een uitdaging ziet in het werken binnen onze gemêleerde grootstedelijke gemeente; die samen met ons wil bouwen aan de toekomst, en onze leden kan (blijven) inspireren om hun verantwoordelijkheid hierin te nemen. Een profielschets van de gemeente vindt u hier, en een profielschets van de predikant die wij zoeken vindt u hier, alsmede de advertentietekst.

Geïnteresseerd?

Dan nodigen wij u van harte uit om uw reactie met CV en motivatie vóór 15 september 2019 te mailen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. J. Bruinink,                         tel 040-2120754.

Pin It

Afdrukken E-mailadres