Jaarthema -slotactiviteit

jaarthema17 18Slotactiviteit Jaarthema: Kloosterbezoek: Net als de afgelopen drie jaar willen we het jaarthema afsluiten met een kloosterbezoek.

Tijdens zo'n kloosterbezoek trekken we twee dagen met elkaar op en volgen daarbij het ritme van de gemeenschap. Er zijn een aantal momenten waarop we samen in gesprek zijn of een activiteit ondernemen en daarnaast is voldoende tijd om zelf rust te nemen, om te lezen of te wandelen. De kloosterbezoeken tot nu toe waren heel bijzonder. Je leert elkaar weer op een andere manier kennen en je maakt kennis met het leven in een religieuze gemeenschap. Dit jaar is het kloosterbezoek gepland in het weekend van 23-24 juni. We zijn welkom in de Abdij van Averbode, waar een gemeenschap van Norbertijnen gevestigd is. Kijk voor meer informatie op https://sites.google.com/site/homepageabdij/ Als je interesse hebt om mee te gaan, geef je dan zo snel mogelijk op! Opgeven kan bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Voor meer informatie kan je natuurlijk ook bij ons terecht. We zien uit naar een inspirerend weekend

Pin It

Afdrukken E-mail