inloopochtend Johannes

inloop 12 4Koffie-inloop in de kerk: Na een lange aanloop was het dan zo ver: op donderdag 12 april j.l. vond de opening plaats van de koffie-inloop in de Johanneskerk. Bedoeld als gelegenheid om elkaar te ontmoeten, kennis te maken en aandacht voor elkaar te hebben.

Zonder tijdsdruk was daar alle gelegenheid voor. Daar werd ruim gebruik van gemaakt door meer dan 25 personen waaronder een delegatie uit de Regenboogkerk te Nuenen, die al 18 jaar ervaring heeft met een koffie-inloop. Zij kwamen met felicitaties, een mooie kaart en een heerlijke doos bonbons die we met elkaar gedeeld hebben. De ingehuurde fotograaf schoot menig plaatje waarvan er zeker een paar in Kijk-in de Wijk, Kerkblad SAMEN en op onze website zullen verschijnen. We kijken terug op een geslaagde en warme ontmoeting en zien uit naar de ochtenden die zullen volgen: namelijk elke donderdagochtend van10 tot 12 uur in de Johanneskerk, Mercuriuslaan 1.b. Misschien mogen wij u ook eens welkom heten? Namens de inloopcommissie, Dorien Sijm, e-mail Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of 040-2482581

Pin It

Afdrukken E-mail