Time-Out

time out 2Time-Out Vrijdag 16 november is er weer, voor alle 45-65 jarigen, een Time-Out bijeenkomst.

Hoe goed kennen we elkaar? De een kennen we wat beter dan de ander. Op deze bijeenkomst gaan we in gesprek met elkaar en leren elkaar zo beter kennen. Dit kan best persoonlijk zijn, maar je bent natuurlijk vrij om alleen dat te zeggen wat je wilt delen.

Zoals gebruikelijk beginnen we van half 8 tot 8 met koffie en thee. Om 8 uur begint het inhoudelijke deel van de avond, dit sluiten we af met een korte viering en daarna kan er onder het genot van een hapje en een drankje nog na gesproken worden.

Graag voor 14 november aanmelden via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via Gerdien Hartzuiker tel: 2454726. Groetjes en tot vrijdag 16 november. De voorbereidingsgroep: Bert Jan, Gerdien, Marijke en Marja

Pin It

Afdrukken E-mailadres