Nashville verklaring

 

Naar aanleiding van de opschudding omtrent de Nashville verklaring is er in de kerkenraad gedacht hierop te moeten reageren.                 

nashville 1

De wijkkerkenraad stemt in met wat onlangs te lezen was in een Open brief, die opgenomen is in het dagblad Trouw. Daarin wordt uitgesproken ‘dat wij staan voor een inclusieve kerk, die geen onderscheid maakt tussen verschillende relatievormen. ... wij staan voor een open kerk waarin iedereen welkom is, ... Een kerk waarin de liefde voluit, veelkleurig gevierd mag worden, waarin mensen zich uitgesproken gezegend mogen weten met elkaar’. Om zichtbaar te maken dat wij staan voor een open, inclusieve kerk, waar ieder welkom is, zal ook bij de Johanneskerk – net als bij veel andere kerken en instanties in Nederland – een regenboogvlag uitgehangen worden

Pin It

Afdrukken E-mailadres