• Home
  • Nieuws
  • Gespreksgroepjes “De zorg om ons gezamenlijk huis”

Gespreksgroepjes “De zorg om ons gezamenlijk huis”

20160428 gespreksgroepjes zorgNet als vorig jaar organiseert  de werkgroep Rechtvaardigheid en economie in de verschillende wijken gespreksgroepjes om vervolgens op 10 mei met ieder die dat wil bijeen te komen voor een gesprek in bijzijn van “deskundigen”. Dit jaar zal daarbij centraal staan de mens, zijn handelen en zijn leefomgeving, mede naar aanleiding van de wereldwijde aandacht in 2015 voor het klimaat.

Prof. Geert Verbong – innovatiewetenschapper en energiehistoricus- en ds Elbert Grosheide – theoloog- zullen ons daarbij denkbeelden aanleveren  die onze zorg voor de leefbaarheid  van het gezamenlijk huis mogelijk maken.

Voor degenen die willen deelnemen aan de gespreksgroepjes in de wijken worden de volgende artikelen als leesstof aangereikt:
 * De toespraak van de indianenhoofdman te Seattle uit de 19e eeuw
* Een samenvatting van de pauselijke encycliek “Laudato Si” van vorig jaar
* Tijdpad en samenvatting van het klimaatakkoord van Parijs van december vorig jaar.

De gespreksgroepjes in de wijken vinden plaats op:
dinsdagavond 19 april om 20.00 uur
donderdagavond 28 april om 20.00 uur
maandagmiddag  2 mei om 14.00 uur.

Hebt u interesse en wilt u mee doen aan één van de drie gespreksgroepjes of aanwezig zijn op 10 mei, laat dit weten aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken., tel. 2123501

De werkgroep is een onderdeel van de diaconie van de PGE.

Pin It

Afdrukken E-mailadres