Armoede Manifest

20160929 logo diaconie2Het SME (Samenwerkingsverband Minima Eindhoven – actief sedert 1987) heeft met het zicht op de komende gemeenteraadsverkiezingen een manifest opgesteld. Een manifest van 10 actiepunten in de hoop en de verwachting dat de Eindhovense politieke partijen hun verantwoordelijkheid nemen en dat dit duidelijk doorklinkt in het nog op te stellen nieuwe collegeprogramma na de verkiezingen in maart 2018.

Het manifest is tot stand gekomen samen met Eindhovense instellingen en organisaties die werken met en voor de sociale minima in de stad Eindhoven.

Het SME en de organisaties die dit manifest ondertekenen (waaronder de Diakonie van de Protestantse Gemeente te Eindhoven) richten zich tot de Eindhovense politieke partijen met het verzoek om onze 10 actiepunten te gebruiken.

Dit is een nieuwe kans voor een nieuwe balans voor iedereen in Eindhoven.

 

Armoede Manifest

Pin It

Afdrukken E-mailadres