Samen juli-augustus nummer

SAMEN juli/augustus – Vormen van Vieren
Het zomernummer gaat over verschillende vormen van vieren, binnen en buiten de kerk.Rikko Voorberg, theoloog, oprichter van de PopUpKerk en (mede)auteur van onder andere het boek ‘Onzeker weten’, heeft het eerste artikel geschreven. Gerdien de Graaf, straatpastor i.o., beschrijft in het tweede artikel ‘Geloven op straat’ onder meer hoe in de ontmoeting met mensen op straat God en geloof prachtig zichtbaar worden.De jongerenrubriek gaat ook over vieren. Op zondag 12 juni was er in de Ontmoetingskerk een speciale dienst met het thema Geloof, Hoop en Liefde. Op de achterkant een terugblik op deze viering, waarin diversiteit een belangrijke rol speelde.Verder in deze (extra dikke) uitgave een artikel van Jan van Egmond: ‘Cantate en de eredienst’. En andere waardevolle bijdragen, zoals die van Janneke van Wijk-Hoek in De Pen, waarin ze vertelt over de cursus ‘Theologische Vorming voor Geïnteresseerden’ die zij volgt in Amsterdam.We wensen u alvast veel leesplezier en een goede zomerperiode.Redactie SAMEN   lees meer

Pin It

Afdrukken E-mailadres