Agenda Eindhoven-Zuid

knipsel

Instuif 15 juni 2023 Thema: Bloemen!
Onder leiding van Margreet DamsmaPlaats: Adventskerk Camphuisenstraat 4Tijd: vanaf 10:30 uur, na de activiteit staat de lunch klaar.
De Instuifochtend van donderdag 15 juni a.s. staat in het teken van bloemen. Elke zondag staat er een mooi boeket om weg te geven in de kerk. Wie zorgen daarvoor en wie bepaalt de bestemming? Dit en andere “weetjes” worden door Margreet uit de doeken gedaan. Daarna is het tijd om zelf aan de slag te gaan: wordt het een plukboeket in een vaas, een lenteschikking in een bakje, een biedermeiertje of een mannenboeket? Denk er vast over na.Wij zorgen voor de bloemen - natuurlijk mag je zelf ook bloemen meenemen -, steekschuim, bloemdraad, touw en andere materialen. Wil je dan zelf voor een vaas, schaal of bakje en een scherp mesje zorgen? (een doosje om je creatie mee naar huis te nemen kan ook handig zijn).In verband met de kosten voor de bloemen vragen we dit keer een bijdrage van maximaal € 5,00.
Van harte welkom op 15 juni a.s. in de Adventskerk.
Breng gerust een gast mee, voor wie dit wellicht een interessant onderwerp is.Aanmelden is nodig en kan t/m maandag 12 juni via het mailadres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.of telefonisch bij: Kea van Zweeden tel. 040-2120235, Margreet Damsma tel. 040-2113595 of Tinie Kämink tel. 040-2121253.P.S. Het bezoek aan de cactuskas van Henk is leuker met een wat kleinere groep, bijvoorbeeld in de vorm van een koffieochtend.


Bibliodrama

In juni is er geen bibliodrama, we denken dat we weer in september beginnen.

                                        xxxxx

Cursus kennismaking met christelijk geloven
( nog te weinig aanmeldingen, geef u op! )
In mei wil ik – bij voldoende belangstelling – weer de cursus christelijk geloven doen. De bedoeling hiervan is om je inzicht te geven in het christelijk geloof. Je krijgt daar dus uitleg over, maar er is ook veel ruimte voor de eigen inbreng van de deelnemers.Er zijn cursussen christelijk geloof die je een georganiseerde reis kunt noemen: alles is van tevoren al uitgestippeld, op alle vragen is een antwoord. Maar deze cursus wil  – naast uitleg – ook de vragen en ideeën van de deelnemers serieus nemen en bespreken. Het wordt een soort zwerftocht door Bijbelverhalen rond de vraag wat die vandaag de dag in je eigen leven zouden kunnen betekenen.De thema’s waarover we het gaan hebben zijn: wie is God, wat is de betekenis van Jezus, wat is geloven, over bidden, over de Joodse wortels van het christelijk geloof, over de liefde als kern van alles. Voor vragen en opgave: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. / 06 - 15 69 59 19.

                                           xxxxx

Programma Bezinning en Groei 2022-2023

AGENDA OVERZICHT. lees meer

Pin It

Afdrukken E-mailadres