Kerkblad Samen juni 2023

voorkant samen juni 2023SAMEN – juninummer
Het nummer van juni is weer gewijd aan het jaarthema ‘Aan Tafel’ en is nu gewijd aan de Johanneskerkgemeente. Twee artikelen over ‘Aan Tafel’ uit deze gemeente.Tjalling Huisman schrijft met 2 gemeenteleden over ‘De Maaltijd van de Heer’ als plechtig feest en in de Column gaat het ook over het feest van het Samen aan Tafel gaan.De rubriek Bezinning en Groei heeft weer een artikel over Bijbelbijbellezen en een aankondigingen voor avonden van de Bijbelacademie.Henk Grootjans schrijft over wijzigingen in de kerkorde die vertaald moeten worden naar de plaatselijke regeling.
Op de achterkant een ode aan de kerk. Die hoor of lees je niet vaak.De moeite waard om deze SAMEN door te kijken.Veel leesplezierNamens de redactie,Jaap Stooker

Om het de artikelen te lezen: klik hier 

 

 

 

 

 

 

 

..-..

Pin It

Afdrukken E-mailadres