Amnesty zondag 11 december 2022

amnesty.02Amnesty artikelen kopen.

Welkom op zondagmorgen 11 december.
Ook dit jaar komen in de Ontmoetingskerk een aantal tradities samen. Al meer dan 40 jaar is het Adventsontbijt een moment om samen te ontbijten en te vieren. De viering staat geheel in het teken van Write for Rights: aan de hand van teksten en liederen zullen een aantal jongeren zich proberen te verplaatsen in de situatie waar gewetensgevangenen zich bevinden.

Ds. Tjalling Huisman zal de dienst leiden. 
En vervolgens kunnen er, onder het genot van een kopje koffie, thee of limonade en iets lekkers, niet alleen brieven geschreven en groetenkaarten getekend en gekleurd worden, maar ook nog Amnesty artikelen gekocht worden.

Het programma ziet er als volgt uit:
Om 9 uur: Adventsontbijt*. Viering ca.9.30 uur en ca.10:30 uur Write for Rights brieven schrijven en groetenkaarten tekenen tot ca.12.30 uur.
Alle onderdelen van het programma staan op zichzelf en zijn vrij toegankelijk.
* Voor het ontbijt kun je je aanmelden per mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Wil je de poster bekijken?  klik hier

Pin It

Afdrukken E-mailadres