groep 18+

Op vrijdag 19 januari hopen we alweer de derde bijeenkomst te hebben met een nieuwe groep, in de leeftijd van 18 tot 30 jaar.

Van deze groep ontmoeten we niet vaak mensen in de kerk, maar ze zijn er wel! We hopen dat de kerk op deze manier wat toegankelijker wordt voor jonge mensen. De avond begint om 19.45 uur met koffie en thee. Om 20.00 uur beginnen we met het inhoudelijke deel. De eerste keer hebben we een kennismakingsspel gedaan, de tweede keer hebben we het gehad over geloof, wat het voor je betekent en hoe je er woorden aan geeft. We hebben allemaal een hedendaagse psalm geschreven, het was een mooie avond! Als je zin hebt om mee te doen, of als je nog vragen hebt, mail dan met Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. We zien uit naar een leuke, relaxte avond! Esther Visser, Marijke Jansen, Kirsten Wuijster

Pin It

Afdrukken E-mailadres