Avondmaalsproject 2018-19

maaltijd vdheerAvondmaalsproject 2018 – 2019:

van oktober 2018 tot en met september 2019 is het Avondmaalsproject een door de ZWO werkgroep gekozen bestemming: ALEH IN ISRAËL.

Ze is een organisatie die de zorg draagt voor kinderen met een ernstigemeervoudige handicap, zowel verstandelijk als lichamelijk. Ze werd in 1982 opgericht door een groep ouders die vastbesloten waren om hun kinderen met ernstige beperkingen de best mogelijke zorg te geven en de mogelijkheid om zich te ontwikkelen tot hun volle potentieel. De mogelijkheden van kinderen met ernstige lichamelijke en verstandelijke handicaps worden vaak onderschat. Omdat zij niet in staat zijn hun gevoelens, wensen en voorkeuren te uiten, wordt er vaak gedacht dat rehabilitatie en persoonlijke ontwikkeling niet relevant voor ze is. De ervaring van ALEH bewijst het tegendeel. Vandaag de dag krijgen meer dan 700 bewoners, van baby’s tot adolescenten, uitmuntende zorg in de vier vestigingen van ALEH. Joden en Arabieren werken hier soepel en respectvol samen. ALEH draagt de zorg voor kinderen, ongeacht hun religie of hun etnische achtergrond.

ZWO werkgroep Johannesgemeente: Nathanja van Eijk, Ruurd Osinga en Wim Wiggers.

Pin It

Afdrukken E-mailadres