Week van Gebed

Week van Gebed: Van 19 tot en met 26 januari zal de Week van Gebed voor de eenheid van de Week van Gebed: Van 19 tot en met 26 januari zal de Week van Gebed voor de eenheid van de christenen gehouden worden. De dienst van 19 januari zal een oecumenische viering zijn, waarin pastor Jan van de Leer mee zal voorgaan. Wij vieren dan de Maaltijd van de Heer. De week daarop (26 januari)zal er om 11:00 uur een viering in de THOMASKERK zijn, waar ik mee mag voorgaan. Er zal op 26 januari geen dienst zijn in de Johanneskerk. Ook zal er in die week op elke avond een gebedsviering zijn in een Eindhovense kerk. Verschillende kerken organiseren samen deze vieringen. Het is een goed om ons als christenen met elkaar verbonden te weten en het is een mooi moment om kennis te maken met andere geloofsgemeenschappen in onze stad. U bent van harte uitgenodigd! In het Dec/Jan-nummer van SAMEN,blz. 8 en op de flyer vindt u meer informatie. Bert Jan van Haarlem

Pin It

Afdrukken E-mailadres