Joachim en Anna

JoachimAnna  

Bijeenkomst 5-2-2020 van 14.00 – 16.00 uur.

Het thema van deze bijeenkomst is Zorg/Mantelzorg.In het voorbereidingsgesprek van de werkgroep kwamen allerlei facetten van “Zorg” voorbij. Wat betekent zorg/mantelzorgvragen – wat houdt het geven van zorg/mantelzorg in zowel voor degene die het vraagt als heeft als voor degene die het geeft? In krant en op T.V. is veel te lezen en te zien en de overheid verwacht dat om ons heen voldoende mensen zijn die als mantelzorger beschikbaar kunnen en willen zijn.Ook in de Bijbel staan belangwekkende dingen en boeiende beelden over zorg-aandacht voor wie hulp nodig heeft.Ellen Melis komt over dit thema voor de pauze vanuit haar ervaringen als mantelzorger vertellen. Zij heeft rond 20 jaarmantelzorg aan haar vader verleend.Ellen studeert in Nijmegen Religieuze Wetenschappen en die opleiding geeft de mogelijkheid om als Geestelijk Verzorger te gaan werken. Na de pauze is er gelegenheid om vragen te stellen en met elkaar in gesprek te gaan. We denken dat dit onderwerp voor veel van ons speelt en we hopen op een boeiende middag.Iedereen ongeacht leeftijd /wijk/ achtergrond is welkom. Wel graag aanmelden liefst via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 Zoals gebruikelijk vragen we een bijdrage van  € 5,00 p.p.

Pin It

Afdrukken E-mailadres