Manna uitzending tijdens Corona crisis

manna

Manna Uitzending vanuit Johanneskerk

Komende woensdag is er een nieuwe aflevering van Manna Radio. Manna Radio is een initiatief ontstaan door de huidige crisis, en is afgelopen woensdag de lucht in gegaan.

Bij Manna Radio gaan Petra Zweers en Kirsten Wuijster in gesprek over wat hen en de mensen om hen heen bezighoudt in deze tijd. Hoe is het om les te geven, thuis? Niet te hamsteren maar stiekem wel ervoor te zorgen dat je genoeg handgel hebt?

We staan stil bij de zin en onzin van deze bizarre tijd, en proberen de luisteraars en onszelf te bemoedigen. Daarbij worden we bijgestaan door Els Kiesewetter voor de muziek en een lid van de audio-video groep.

Manna wordt uitgezonden via www.kerkdienstgemist .nl/stations/1470

Pin It

Afdrukken E-mailadres